UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś napisał, że strajk nauczycieli niczego nie zablokował, bo egzaminy odbywają się bez problemów. Czyżby? Przecież on ostatecznie zablokował nasz system edukacji. Strajk ten wykazał, że tak państwu jak i sporej grupie społeczeństwa nie zależy na odpowiednim jego funkcjonowaniu poprzez zapewnienie odpowiednich programów nauczania i wysokiego poziomu wiedzy nauuczycieli godnie wynagradzanych za realizowany proces edukacji. No cóż jednak towarzysz Wiesław miał rację, że Polacy nie lubią się uczyć, a nauczycieli traktują jak osobistych wrogów. Od tego czasu tyle wody w Wiśle przepłynęło, a tu nic się nie zmieniło. A nawet nie tylko, że wzrosła liczba takich osób to jeszcze stała się ona coraz aktywniejsza i do tego uzurpuje sobie prawo wydawania wyroków obwiniających środowisko nauczycielskie.

Obyśobcedzieciuczył

Anuluj