UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy pan dyrektor CES „Światowid”, był chociaż raz np. w Nowym Mieście Lubawskim na Wielkanocnym Jarmarku? Bo gdyby był to by się tym elbląskim tak nie zachwycał. .. mamo chwalą nas, wy mnie a ja was. .. ?


Anuluj