UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy pan dyrektor CES „Światowid”, był chociaż raz np. w Nowym Mieście Lubawskim na Wielkanocnym Jarmarku? Bo gdyby był to by się tym elbląskim tak nie zachwycał. .. mamo chwalą nas, wy mnie a ja was. .. ?
A czy pan dyrektor CES „Światowid”, był chociaż raz np. w Nowym Mieście Lubawskim na Wielkanocnym Jarmarku? Bo gdyby był to by się tym elbląskim tak nie zachwycał. .. mamo chwalą nas, wy mnie a ja was. .. ?