UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to chyba u Czyżyka takie tradycje były, pierwszy raz słyszę o takich bzdurach, żurek jest wystawiany na stole, to samo z śledziami,
sztuczna tradycja i nieprawdziw
to chyba u Czyżyka takie tradycje były, pierwszy raz słyszę o takich bzdurach, żurek jest wystawiany na stole, to samo z śledziami,
sztuczna tradycja i nieprawdziw