UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to chyba u Czyżyka takie tradycje były, pierwszy raz słyszę o takich bzdurach, żurek jest wystawiany na stole, to samo z śledziami,

sztuczna tradycja i nieprawdziw

Anuluj