UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja bym się raczej tym publicznie nie chwalił, że na terenie batalionu! 70 km od granicy z FR nawet psy prochu ani materiałów wybuchowych nie znalazły. Ach to NATO. .. Wesołego dnia
kiks
ja bym się raczej tym publicznie nie chwalił, że na terenie batalionu! 70 km od granicy z FR nawet psy prochu ani materiałów wybuchowych nie znalazły. Ach to NATO. .. Wesołego dnia
kiks