UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@badzzawszeok - Jedni wyciągają wnioski a inni niestety brną w swojej głupocie. Znam problem mieszkania na wsi wśród nie do końca ogarniętych mieszkańców. Urok wsi ma to do siebie, że trzeba mieć olbrzymią ilość cierpliwości a czasami wręcz stalowych nerwów. Na policję raczej nie można liczyć no chyba jakbyś był ważnym politykiem lub osobą bardzo wpływową. Niestety w Polsce są równi i równiejsi.
kolumb