UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie sa naiwniacy i ministranci z tym hurraoptymizmem po jednym meczu? Spadek z hukiem juz za tydzien w Belchatowie. Normalni to wiedza, a Wy sie dalej podniecajcie tym pseudo-transferami. Szuprytowski mial zbawic klub, a tu kompletne ZERO
Hofman