UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Juz dawno to wszyscy pisali. Szkoda czasu i piniedzy na ta amatorke. Widac, ze wygrana z radomiakiem to byl wypadek przy pracy[ i slaby dzien Radomiaka. Upadajacy Stomil wygrywa i pewnie sie kolejny rok utrzymaja, a tu 2 nastepne mecze z czolowymi klubami Blechatow i Leczna i plecy jak nic. Dziekuje i prezes z ministrantami moze juz szykowac obiekt na derby z Condonia.

Cichy

Anuluj