UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Matka również jest winna i też powinna zostać za to ukarana jak można pozwolić na katowanie własnego dziecka tłumacząc że ona też była zastraszana. Ja również jedenaście lat temu żyłam z tyranem ale wystarczyło że tylko raz w nerwie kopnął w łóżeczko gdzie spało nasze dziecko i nigdy więcej nie miał wstępu do domu i teraz jestem szczęśliwa że go wywaliłam z mojego życia bo nikt nie ma prawa znecać się nad dziećmi. Także nie rozumiem jej tłumaczenia to nie jest matka to taka sama bestia jak jej facet i tak samo jest winna.
Matka dwójki szczęśliwych dziec