UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tatuś pójdzie siedzieć jak nic, mimo patologi w zasądzaniu niskich kar. Sprawa zbyt medialna, by dostał "za mało". A jak już pójdzie, to współosadzeni zrobią z tatusia mamuśkę. I to taką chętną. Dobrze.

EXmieszkaniec-mieszaniec;)

Anuluj