UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tatuś pójdzie siedzieć jak nic, mimo patologi w zasądzaniu niskich kar. Sprawa zbyt medialna, by dostał "za mało". A jak już pójdzie, to współosadzeni zrobią z tatusia mamuśkę. I to taką chętną. Dobrze.
EXmieszkaniec-mieszaniec;)