UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ciekawe czemu nie odcholowano pojazdów na parking policyjny bo chyba takie jest prawo apasazer jadocy z pijanym kierowca powinien zostać ukarany mandatem a policja pozwala mu wsiąść zamiast pijanego kierowcy .....układy?????


Anuluj