UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam jest de facto 5 dróg, jedna z nich to wjazd na osiedle. Przypomnę że ta cała 1.5 pasowało, bez zatoczek aleja Piłsudskiego i kawałek brzeski z kamyczkami zamiast pasa to dzieło henka i obecnie nam panującego. Ta ulice wymagają gruntownej przebudowy!
Realista1