UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
od kiedy to uszkodzenie nazywane jest wandalizmem ? Idąc tym tokiem każda stłuczka, kolizja czy zarysowanie auta też jest aktem wandalizmu
od kiedy to uszkodzenie nazywane jest wandalizmem ? Idąc tym tokiem każda stłuczka, kolizja czy zarysowanie auta też jest aktem wandalizmu