UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

od kiedy to uszkodzenie nazywane jest wandalizmem ? Idąc tym tokiem każda stłuczka, kolizja czy zarysowanie auta też jest aktem wandalizmu


Anuluj