UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wczoraj taka gwiazda z bm-ki ( 3 ) compakt na DG tez sie wozila z 3-ma ziomami I KOLO, BYLEJ ELEKTROWNI NA SWIATLACH wiechala w tyl jakiegos auta na tablicach PO, MOZE TO TA SAMA PUSTA GWIAZDA Z WIORAMI W GLOWIE typowe przedtalencie. szkoda poszkodowanych kobiet bo w nia to wyjeb89e niech sie wozi az sie sama rozje48e i bedzie jednego pustaka za kolkiem mniej,

wywalonenato

Anuluj