UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba ich popie...lilo tyle to za jakies wlamanie sie dostaje a nie za zabojstwo 2 czlowieka w sposób umyslny...to jest jakis żart....
Nie wiarygodne
Chyba ich popie...lilo tyle to za jakies wlamanie sie dostaje a nie za zabojstwo 2 czlowieka w sposób umyslny...to jest jakis żart....
Nie wiarygodne