UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze ze przewlekłość postępowań jest duża. Posiedzi przynajmniej do wydania wyroku a to już będzie ze trzy i pół roku. Jak dostanie więcej to i tak dobroczyńcy wypuszczą go na uprawomocnienie, po czym ta łajza spier... z kraju. I tyle w temacie.
Blurp, blurp