UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze ze przewlekłość postępowań jest duża. Posiedzi przynajmniej do wydania wyroku a to już będzie ze trzy i pół roku. Jak dostanie więcej to i tak dobroczyńcy wypuszczą go na uprawomocnienie, po czym ta łajza spier... z kraju. I tyle w temacie.

Blurp, blurp

Anuluj