UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Grozi mu kara do 5 lat... Raz ze kara za niska, dwa juz to widze jak pojdzie siedziec....znajac nasze elblaskie sądy dadza mu cos w zawiasach i na tym sie skonczy...
Grozi mu kara do 5 lat... Raz ze kara za niska, dwa juz to widze jak pojdzie siedziec....znajac nasze elblaskie sądy dadza mu cos w zawiasach i na tym sie skonczy...