UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nominuję do Nagrody Darwina!:) Poziom moralny i intelektualny tego osobnika zdają się potwierdzać tezę postawioną już w komentarzach, że to musiał być narodowiec:)
RobertKoliński
Nominuję do Nagrody Darwina!:) Poziom moralny i intelektualny tego osobnika zdają się potwierdzać tezę postawioną już w komentarzach, że to musiał być narodowiec:)
RobertKoliński