UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nominuję do Nagrody Darwina!:) Poziom moralny i intelektualny tego osobnika zdają się potwierdzać tezę postawioną już w komentarzach, że to musiał być narodowiec:)

RobertKoliński

Anuluj