UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
podobno 80% to mieszkańcy Warszawy, a 15 % Krakowa, z Gdańska tylko 5 %, ludzie w Polsce się zabijają żeby mieszkać w Elblągu przy Nowowiejskiej, dochodzi do bójek na noże, tak się kłócą
sdasad
podobno 80% to mieszkańcy Warszawy, a 15 % Krakowa, z Gdańska tylko 5 %, ludzie w Polsce się zabijają żeby mieszkać w Elblągu przy Nowowiejskiej, dochodzi do bójek na noże, tak się kłócą
sdasad