UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mieszkam w Elblągu ale mam tam rodzinę.Jestem dumny z Elblazan,którzy okazali się ludźmi kochającym i Demokracje
Nie mieszkam w Elblągu ale mam tam rodzinę.Jestem dumny z Elblazan,którzy okazali się ludźmi kochającym i Demokracje