UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze, tępić pijaków i wszelkiej maści alkoholików za kierownicą i tych naćpanych również i nie omieszkam was podpier.......ć
Gość 36
Bardzo dobrze, tępić pijaków i wszelkiej maści alkoholików za kierownicą i tych naćpanych również i nie omieszkam was podpier.......ć
Gość 36