UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, tępić pijaków i wszelkiej maści alkoholików za kierownicą i tych naćpanych również i nie omieszkam was podpier.......ć

Gość 36

Anuluj