UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie popieram konfidencji, ale w przypadku pijaków za kierownicą i głupich agresywnych kierowców, jestem za na 100%. będę Was kablował zawsze!
Nie popieram konfidencji, ale w przypadku pijaków za kierownicą i głupich agresywnych kierowców, jestem za na 100%. będę Was kablował zawsze!