UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz racje, że żadna praca nie hańbi, ale ja bym dodał do tego, że żadna godziwie opłacana praca nie hańbi! Za pół darmo to mogę służyć usługami erotycznymi dla pań :), A jeśli piszesz o równości to wiedz, że gdyby wszystkie miesięczne zarobki wszystkich Polaków zostały równomiernie wypłacone wszystkim rodakom pracującym. Każdy z nas dostał by po 10 tyś zł :) Czyż to nie wspaniałe? Taka miesięczna wypłata dla wszystkich... . Każdy był by bogaty.....Ale za to mamy kilka tysięcy mega, nad miliarderów (rekordziści zarabiają w milionach), kilkanaście "średnio klasowców" i prawie 40 % Polaków żyjących w ubóstwie.....:) Toteż nie praw mi takich pouczeń w tak złodziejskim kraju!
świadek