UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jakie to ty mlody i zdolny, swiadku, fakultety o wrazliwosci spolecznej pokonczyles? Skoncz porzadna szkole np zawodowke budowlana, pusc sie Elblaga i zobaczysz ile mozna zarobic.

zza miedzy

Anuluj