UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prosiaczku...ludzie mają prawa do takich wywodów, kiedy zmuszeni są do życia wiedząć , że np. w 10 nawiększych bankach w polsce prezesi zarabiają miesiecznie od 200.000 do 400.000 zł . -powtarzam: MIESIĘCZNIE!!!! To jest kurjozum a nie to, o czym Ty prawisz....zastanów się! Spójrz z perspektywy np. młodego, zdolnego, wykształconego człowieka (takiego jak ja ;)) z szansami jedynie na prace za 700 zł miesięcznie na rękę i to przy dużym szczesciu lub "wspaniałych" znajomościach. Albo pomyśl po prostu przez chwilke o jednym wielkim burdelu w kraju w sensie sprawiedliwości społecznej (łąpóweczki, układziki, znajomosci, nawet kupowanie życia) - mam dopiero dwadzieścia pare lata a już doświadczyłem tego wszystkiego w ujęciu masowym.....

świadek

Anuluj