Brawo Olimpia. Wracamy tam gdzie nasze.miejsce. Może jeszcze powalczymy o pierwszą ligę. kolega_szadoka
Brawo Olimpia. Wracamy tam gdzie nasze.miejsce. Może jeszcze powalczymy o pierwszą ligę.