UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wycieczka została ustalona wcześniej tzn. Na początku roku. Ze jest pozniej niz inna to czy ma jakies znaczenie? Ja sie tam ciesze ze w Elblagu jest tyle organizowanych wycieczek. A co do dnia wczesniejszej 100 km tego samego dnia byl przejazd przez miasto nie wszyscy sa wstanie przejechac duze dystanse.
LUKE_HS