UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wycieczka została ustalona wcześniej tzn. Na początku roku. Ze jest pozniej niz inna to czy ma jakies znaczenie? Ja sie tam ciesze ze w Elblagu jest tyle organizowanych wycieczek. A co do dnia wczesniejszej 100 km tego samego dnia byl przejazd przez miasto nie wszyscy sa wstanie przejechac duze dystanse.

LUKE_HS

Anuluj