UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety faktem jest ze najbardziej przekichane to maja pracownicy. Zadko kiedy trafia sie ok. pracodawca z reguly to kaza Ci przyjsc do pracy i juz. Grosze, fakt, przecietna stawka sprzedawcy to 3,50zl/h na reke, a znam tez przypadki co placa 2zl/h i niby to ma byc tylko przez pierwszy miesiac, dziwne ze po miesiacu traci sie ta prace. Juz nawet praca na czarno nie jest oplacalna bo i tam oferowali mi 3zl/h za prace w kafejce internetowej (ale to akurat w Poznaniu). W niedziele sklepy powinny byc zamkniete i tyle. Pracownicy by sie z pewnoscia cieszyli bo zwykle w tej kwestji nie maja nic do powiedzenia tylko "maja sie cieszyc, ze maja prace"
Wasiu