UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moze to ta samo osoba która mnie obrobiła kilka lat wstecz na ul wiejskiej -również podała sie za p-ielegniarke z przychodni przynoszac mnie pieniacze
EMERYT
moze to ta samo osoba która mnie obrobiła kilka lat wstecz na ul wiejskiej -również podała sie za p-ielegniarke z przychodni przynoszac mnie pieniacze
EMERYT