UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moze to ta samo osoba która mnie obrobiła kilka lat wstecz na ul wiejskiej -również podała sie za p-ielegniarke z przychodni przynoszac mnie pieniacze

EMERYT

Anuluj