UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzień świąteczny to kwestia umowy społecznej czy odgórnej decyzji władz. Nie wszyscy jednakowo je traktują czy obchodzą. Pozwólcie tym osobom robić sobie zakupy kiedy chcą. A jeśli ktoś pracuje w niedzielę, to może tak lubi lub mu to pasuje? Osobiście wolę pracować w niedzielę (dostaję wolny dzień roboczy) i wziąć wtedy dzień wolny ,np. we wtorek i pozałatwiać sobie różne sprawy w urzędach, co jest niemożłiwe, gdy się pracuje od pn do pt. Poza tym w Polsce mieszkają też inni ludzie niż "katolicy" czy "polscy patrioci". Dla nich też pewne sprawy trzeba zabezpieczyć.

Pablo

Anuluj