UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po 14 - tej w sobotę mogę wreście kupić kasetę wideo ,wcześniej było to prawie niemożliwe .... HIPERMARKETY PŁACIĆ PODADKI !!! .... i tyle

muzyk

Anuluj