UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i dobrze, że odebrali kociaka, bo może by go byle komu sprzedał za dość dużą, jednak, kasą.
Pochwalam
No i dobrze, że odebrali kociaka, bo może by go byle komu sprzedał za dość dużą, jednak, kasą.
Pochwalam