UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem to "lekka" przesada! Nie szanuje sie wogole polskiej tradycji, bezbożnicy którzy budują hipermarkety starają się robić dnie święte jako zwykłe. Pieniądze i tak idą do nich , na zachód a my upodlamy się raz wlasnie pracując i nie szanując swojego święta, dwa że chodząc do nich kupować i przejawiać wogóle duże zainteresowanie! Pracowałem 11 listopada i "nie ma że boli" bo trzeba. :-( Carefour zrobil 1 listopada dniem pracującym ale po proteście społeczeństwa (?!) przeprosili i odwołali ten plan. Ja jestem pewny że za rok nawet się nie zapytają! "DO UNII" PANIE I PANOWIE!! "DO UNII"...... wogóle każą nam zmienić język na bardziej unijny !!!!!

PRL

Anuluj