UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A na poważnie: jest wiele zawodów, w których trzeba pracować non-stop, świątek piątek czy niedziela. Chcemy przecież mieć prąd (24h/dobę), ciepło (24h/dobę), telefon (24h/dobę), wodę (24h/dobę), odśnieżone ulice (24h/dobę), ochronę mienia (24h/dobę), ochronę zdrowia (24h/dobę), ochronę przeciwpożarową (24h/dobę), i wiele innych. Ostatnio po prostu się nam trochę polepszyło zaopatrzenie i wielu ludzi stwierdziło, że ma ochotę kupować wtedy kiedy chce a nie kiedy sklepy chcą byśmy kupowali. Sklepy (szczególnie spożywcze) ze świątyń, do których trzeba było stać całymi dniami w kolejkach, stały się po prostu następną służbą która ma za zadanie dostarczyć określony produkt w określonym czasie. I dobrze.
Alf