UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żal Wam ludzi którzy MUSZĄ pracować? A ja myślałem, że system zmienił się jakoś tak 14 lat temu... I że w Elblągu ludziom którzy pracę mają, to się powinno raczej zazdrościć... Głupi jakiś widać jestem... Przecież, o ile mi wiadomo, nikt nikogo nie zmusza do pracowania w miejscu w którym pracuje się tyle, ile trzeba, a nie pn-pt 7-15?
Alf