UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
fajnie tylko tych ludzi szkoda co muszą niestety pracować, im też się chyba coś od życia należy, pozatym Święto narodowe ma jakiś cel istnienia, jeżeli nie jest zachowywane to poco to wszystko
J
fajnie tylko tych ludzi szkoda co muszą niestety pracować, im też się chyba coś od życia należy, pozatym Święto narodowe ma jakiś cel istnienia, jeżeli nie jest zachowywane to poco to wszystko
J