UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No, ale im ponoć wolno ! Przestrzeganie przepisów obowiązuje wszystkich obywateli oprócz policjantów tych od pilnowania ich przestrzegania ( państwo w państwie ). Jednym wolno wszystko a innym nic.


Anuluj