UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja zauważyłem poważne wykroczenie policjantów na motocyklach. Po przeprowadzanej kontroli prędkości na ul. Browarnej przy Lidlu naruszyli zakaz wjazdu na ul. Browarną. Obecnie nagrania z kamery będę przesyłał do KWP Olsztyn, ponieważ zgłaszanie wykroczenia do oficera dyżurnego KMP Elbląg lub Żandarmerii nic nie dają a krótkotrwałe użycie sygnałòw świetlnych jest nadużyciem.


Anuluj