UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
fajnie dla tych co nie muszą pracować, a współczuję tym i także sobie co muszą pracować bez różnicy czy to świątek piątek czy niedziela...
L.
fajnie dla tych co nie muszą pracować, a współczuję tym i także sobie co muszą pracować bez różnicy czy to świątek piątek czy niedziela...
L.