UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dla mnie to żadna kara za powtórne wykroczenie czy też przestępstwo. Pownien dostać taką karę, żeby zapamiętał na baaardzo długo !!! Tak u nas właśnie wygląda szanowanie prawa. Prawo też nie szanują ci, co te kary nakładają a mianowicie policjanci.


Anuluj