UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No, ale jak?? przeciez ktos mial zadzwonic jak zwykle. .. no ale jak??? dajcie chlopakom zyjacym ciagle w latach 90 tych zarobic na zycie. .. Za co oplaca fryzjera co tydzien(poprosze na jedynke)??? za co kupia adidasy i dres?? za co kupia dojechana s klasse z umierajacym hydro zawieszeniem:)? tak nie mozna, do tej pory bylo okej, co sie czepiacie?? zle macie ?

labouche

Anuluj