UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Haa. Oni za udział w "akcji" mają dodatkową premię i wiek do emerytury liczony jak w czasie wojny. Czy zauważyłeś, że do akcji zawsze jedzie Nissan z dowództwem, a dalej zastępy wg specjalizacji. ?
Do Haa. Oni za udział w "akcji" mają dodatkową premię i wiek do emerytury liczony jak w czasie wojny. Czy zauważyłeś, że do akcji zawsze jedzie Nissan z dowództwem, a dalej zastępy wg specjalizacji. ?