UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Haa. Oni za udział w "akcji" mają dodatkową premię i wiek do emerytury liczony jak w czasie wojny. Czy zauważyłeś, że do akcji zawsze jedzie Nissan z dowództwem, a dalej zastępy wg specjalizacji. ?


Anuluj