UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sądząc po pisowni i formułowaniu kilku ostatnich wpisów, to uważam, że są to ci małoletni jeżdżący właśnie quadami. Nie masz młodzieńcze zezwolenia do poruszania się po drogach publicznych, więc się na nich nie poruszaj !!! Naucz się od młodych lat szanować przepisy, bo przyda się tobie to w przyszłości. Bezkarność prędzej czy później może się skończyć i możesz potem skończyć za kratkami psując sobie życie. Szacunku do wszystkiego należy uczyć się od młodych lat. Podejrzewam, że te słowa i tak do ciebie nie dotrą znając realia wiejskie.


Anuluj