UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko jak oni rozjeżdżaja sciółke,wjeżdżają ciężkim i głośnym sprzętem, do tego niszcząc wszystko w koło.. Nie mówiąc o cięciu drzew na potęgę.. Zaznaczam w rezerwacie.. To jest git.. Chore

Brak słów

Anuluj