UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jezdze ta trasa co najmniej 2x dziennie. Jeszcze NIGDY motocyklista (nawet kiedy pewnie jechal troche szybciej niz dozwolone 40km/h) nie scial zakretu tak, by byc na moim pasie. Natomiast kierowcy aut, to nawet juz nie zlicze i tez nie mieli 40km/h.

Tolkmicko

Anuluj