UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzymam Pana za słowo Panie naczelniku, że będziecie podejmować w dalszym ciągu działania w celu wyeliminowania piratów drogowych. Proszę nie zapominać o podelblaskich miejscowościch, gdzie przepisy są łamane na co dzień. Przykładem niech będą rolnicy ( kombajny z zamontowanym hederem ), nieprzestrzeganie ograniczenia tonażu, nadmierna prędkość i małoletni na quadach itp.
xzyd