UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzymam Pana za słowo Panie naczelniku, że będziecie podejmować w dalszym ciągu działania w celu wyeliminowania piratów drogowych. Proszę nie zapominać o podelblaskich miejscowościch, gdzie przepisy są łamane na co dzień. Przykładem niech będą rolnicy ( kombajny z zamontowanym hederem ), nieprzestrzeganie ograniczenia tonażu, nadmierna prędkość i małoletni na quadach itp.

xzyd

Anuluj