UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

daleko nam do zachodu. zamiast robić łapanki dla poprawy statystyk lepiej zainstalować pagórki, gdzie po przekroczeniu znacznie predkości wysuwają się kolce i po temacie


Anuluj