UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pomidorek - Dziękuję pięknie:) Ja się nie przejmuję tymi bredniami trolli, tym bardziej, że wcale nie jestem bezrobotny, co tłumaczyłem już tuziny razy i więcej mi się nie chce - ale niech sobie nacjonalistyczne kundelki ujadają, karawana prawdy i wolności jedzie dalej:)
RobertKoliński