UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pomidorek - Dziękuję pięknie:) Ja się nie przejmuję tymi bredniami trolli, tym bardziej, że wcale nie jestem bezrobotny, co tłumaczyłem już tuziny razy i więcej mi się nie chce - ale niech sobie nacjonalistyczne kundelki ujadają, karawana prawdy i wolności jedzie dalej:)

RobertKoliński

Anuluj