UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykro mi, ale p. Koliński ma rację. Smutne, że ktoś to kwestionuje. Panu Gierwatowskiemu proponuję analizę dostępnych źródeł, które dokumentują poczynania ONR-u, organizacji, która powinna zostać zdelegalizowana z przyczyn wspominanych przez p. Kolińskiego. Nie wątpię, że p. Gierwatowski nie identyfikuje się ze wszystkim hasłami głoszonymi przez członków ONR-u, ale fakty są takie, ze hasła te jednak padają. I są niestety przyczyną wstydu i zażenowania, podobnie jak prezentowane przez tzw. prawdziwych Polaków zachowania. Bywa, że powiązane są z przemocą, skrajną agresją np. wobec cudzoziemców. Przecież to totalny obciach. Potem się dziwić, ze ktoś w tramwaju pobije obcokrajowca, czy kogoś o ciemnym kolorze skóry. No tak niestety jest.

Elbląg-mentalnawioska

Anuluj