UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Musi to na Rusi. Polacy lubią robić z siebie ofiarę losu na całą Europę, wracać do przykrej historii. Wiecznie narzekać i tylko myśleć o II woj św., zamiast o przyszłości. Tak do porzygania. Najbardziej zabawne są marionetki z ONR, które rzucają tępe hasełka, non stop gloryfikują żołnierzy wyklętych, a robią u Niemca czy w UK :D. Brawa dla sądu, za decyzję.
jdjd