UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koliński ma masę czasu jako nierob, więc za chwilę zasypie was komentarzami z milionem fantazyjnych ników. Co za typ. Elbląg takich trutni nie szanuje.

Głos miasta

Anuluj